TOURS & ACTIVITEITEN IN Brussel
Privérondleiding | Geschiedenis en middeleeuwse legendes! | 2 uur | Vanaf €165 | Boek nu
Ontmoetingspunt
De tour begint op de Grote Markt van Brussel, voor het Stadhuis. Zoek de rode paraplu!
Duur
2.5 uur
Over de rondleiding
Welkom in het hart van Europa, waar de geschiedenis tot leven komt te midden van verbluffende architectuur, een verrukkelijke gastronomie en een levendige multiculturele sfeer. Stap in het betoverende verleden van Brussel tijdens deze historische wandeling door de geplaveide straten, verken iconische monumenten en luister naar de legendarische verhalen die deze opmerkelijke stad hebben gevormd.
Van de ontzagwekkende Grote Markt tot het merkwaardige Manneken Pis, onze deskundige gids onthult de verhalen achter elke boeiende plek en stelt je in staat om de ware identiteit van onze fascinerende stad te ontrafelen. Onder leiding van onze deskundige gids zult u versteld staan van de rijke geschiedenis, culinaire hoogstandjes en verborgen juweeltjes van Brussel. Boek vandaag nog uw tour en begin aan een onvergetelijke reis door de tijd!
Plaatsen die we bezoeken
Grote Markt - Stripverhaalmuurschilderingen - Manneken Pis - Anspach boulevard - Saint-Géry eiland - Halles Saint-Géry - De Brouckère – Place Monnaie - Galeries Royales St Hubert - Koninklijk Park - Koninklijk Plein - en meer
Aantal deelnemers
De grootte van de groep is beperkt tot een maximum van 24 deelnemers (excl. kinderen -12). Reist u met een grotere groep? Neem dan contact met ons op via brussels@legendstours.be.
Tarieven
€165 (1-2 deelnemers, excl. kinderen -12)
€195 (3-5 deelnemers, excl. kinderen -12)
€245 (6-10 deelnemers, excl. kinderen -12)
€275 (11-15 deelnemers, excl. kinderen -12)
€325 (16-24 deelnemers, excl. kinderen -12)
Geschikt voor alle leeftijden, gratis voor kinderen onder 12 jaar
Talen
We kunnen deze privétour ook aanbieden in het Engels, Frans, Duits of Spaans.
Goed om te weten
Doe ook mee aan onze legendarische tours in Brugge, Brussel, Gent en Antwerpen om je introductie van Vlaanderen te vervolledigen.
Tot binnenkort voor een legendarische tijd met ons in Brussel!
Luc was een zeer dynamische en deskundige toeristische gids. Hij maakte de ervaring cool en erg interessant. Ik zou deze tour zeker aanbevelen.
Zeer aanbevolen. Hoewel het regende, heeft onze gids het heel goed gedaan! We gingen door de hele stad en hij vertelde ons veel interessante verhalen en feiten. Ik heb er echt van genoten!
Luc was een geweldige gids! De tour bracht ons naar delen van de stad die we zouden hebben verdoezeld en waar we zonder na te denken langs liepen. Ik zou zeker aanraden om aan het begin van je reis te boeken, omdat hij goede tips gaf over andere dingen die je in de stad kunt zien.
We hebben de gratis wandeltocht met Beren in Brussel gedaan en het was geweldig! We kregen veel informatie en hadden veel plezier! Kan het 100% aanbevelen aan iedereen die Brussel wil ontdekken!
Legends vzw - Legends Experiences bv, Sasplein 12, 8000 Brugge
BTW: BE0607.943.144 - BE0800.649.183